MOTORBOX s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


Kompatibilita mobilných telefónov

Spoločnosť Mitsubishi Motors vybavuje svoje modely vyspelými audiosystémami, ktoré umožňujú prepojenie s mobilnými telefónmi. Nie je vždy možné zabezpečiť 100% kompatibilitu so všetkými telefónmi, ktoré sú dostupné na trhu. Nižšie preto nájdete informácie o tom, s ktorými mobilnými telefónmi spolupracujú jednotlivé audiosystémy Mitsubishi a ktoré funkcie sú podporované.

Smartphone Link Display Audio (SDA)

Smartphone Link Display Audio (SDA)

Smartphone Link Display Audio (SDA) je úplne nový zvukový systém podporujúci komunikáciu s mobilnými telefónmi prostredníctvom moderných aplikácií Android Auto ™ a Apple CarPlay ™. Tieto aplikácie umožňujú zobrazenie obsahu mobilného telefónu a jeho ovládanie priamo na displeji audiosystému, napr. navigácie alebo hudobného prehrávača.


Na tomto odkaze nájdete zoznam mobilných telefónov, ktoré sú kompatibilné s audio systémom SDA vo Vašom vozidle. (Stránka je v angličtine).

Hands Free System / Link System

Hands Free System / Link System

Bluetooth Hands Free Systém, ktorý je plne integrovaný do audiosystému alebo navigácie Vášho vozidla, umožňuje ovládať mobilný telefón a hudobný prehrávač bez toho, aby ste museli odstrániť ruky z volantu. Ovládanie je možné hlasom alebo pomocou tlačidiel na volante.

 


Na tomto odkaze nájdete zoznam mobilných telefónov, ktoré sú kompatibilné s Handsfree systémom vo Vašom vozidle. (Stránka je v angličtine).